Ersagun Denizcilik Turizm Tic ve San Ltd Sti, 1996 yılında 50 yılı aşkın armatörlük faaliyetimize ek olarak uluslararası brokerlik, gemi işletme, kiralama ve kontrat işleri yanısıra , firmanın sahip olduğu gemilerin her türlü operasyonunu şirket bünyesinde yürütmek amacıyla kuruldu.

Ersagun Denizciliğin uluslararası denizcilik ticaretinde var olan kalitesi ve profesyonelliğini kullanarak müşterilerine en iyi bilgi akışını sunmak öncelikli hedefleri arasındadır. Brokerlerimiz uluslararası tecrübe ve bilgiye sahip kendi alanlarında uzmanlaşmış kaliteye sahiptir, farklı ülkelerde hizmet veren kiracı ile armatörlerin haklarını en iyi şekilde koruyup istekleri doğrultusunda eşleştirir. Brokerlerımizin yüksek performansı ve uluslararası bağlantıları sayesinde sektöre geniş bir yelpaze sunar, bu bağlamda kiracı ve armatörlere farklı alanlarda deniz ticareti yapma olanağı doğurur. Ersagun Denizcilik müşterilerinin tekliflerine bağlı olarak birçok ülkede mevcut olan co-brokerlerimizi ve onların temsilcilerini karşılıklı kullanarak en iyi hizmeti sağlar.

 

In addition to family’s  shipowning activities over  than 50 years , Ersagun Shipping Tourism Trade & Industry Co Ltd  has established in 1996 for  shipbroking , ship management, consultancy  and contract jobs, as well as  the operation  of the  vessels owned by the company .

The quality and professionalism of the existing international maritime trade, Ersagun using the flow of information to offer customers the best among the primary targets. Quality of international experience and knowledge brokers are specialized in their respective fields, providing services in different countries, the best way to protect the rights of tenants at the request of the shipowner and matches. Thanks to the high performance and international connections to brokers offer a wide range of sectors, in this context, the opportunity to maritime trade leads to different areas of the tenant and the shipowners. Ersagun  offers customers in many countries, depending on the existing bilateral co-brokers and their representatives to provide the best service to use.